HDT26-ST-JS
Adam Tech
D-Sub High Density Connector - Receptacle - Female Sockets - 26 Position - 3A 250VAC - #4-40 Jackscrews Installed - Solder Ter ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
D-Sub High Density Connector - Receptacle - Female Sockets - 26 Position - 3A 250VAC - #4-40 Jackscrews Installed - Solder Termination - Through Hole.