5.08RS1-A-04-T-HT
Adam Tech
Female Header 5.08mm Str 1*4P Tin H=8.9mm W=5mm Dip=2.4mm Hi-Temp RoHS
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +