396PH1-08-MT-.472/.748
Adam Tech
Ph 3.96mm Str 1*8P Matte Tin L=19mm Dip=12mm H=3.2mm RoHS
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +