AX7PAF3-300.0000C
Abracon
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 300.0000 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVPECL Output - 3.3VDC - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +