AX7DCF1-1500.0000C
Abracon
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 1500.0000 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 1.8VDC - SMD
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +