ASPI-4030S-8R2M-T
Abracon
Magnetically Shielded Power Inductor - Wire Wound - SMD - 8.2uH ±20% - 2.1A - DCR: 0.09 ohm - SRF: 26MHz - Tape&Reel
Description +