ASMPH-1008-1R5M-T
Abracon
SMD Multilayer Chip Power Inductor - 1.5 µH - ±20% Tolerance - Ferrite Core - Shielded - 1.5 A - 70m Ohm - 1008 (2520 Metric) ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
SMD Multilayer Chip Power Inductor - 1.5 µH - ±20% Tolerance - Ferrite Core - Shielded - 1.5 A - 70m Ohm - 1008 (2520 Metric) Package.