AOTA-B201210S2R2MT
Abracon
Inductor 2.2uH 1.9A 112Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Inductor 2.2uH 1.9A 112Mohm