AMDLA4012Q-2R2MT
Abracon
SMD Molded Inductor - 2.2uH ±20% - 4.2A - DCR: 38 ohms - -55°C to 125°C - 4.4x4.0x1.8mm - Tape&Reel
+ see all
Accessories Notify Me
Description +