ACO-50.000MHZ-EK
Abracon
DIP Crystal Clock Oscillator - 50.000MHZ ±30ppm - 5VDC - -20°C to +70°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +