TED136150WL
ABB
Circuit Breaker - Thermal-Magnetic - 3 Pole - 150A - 600VAC - 500VDC - 10/14/18 kA Interrupt - Molded Case - Copper/Aluminum L ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Circuit Breaker - Thermal-Magnetic - 3 Pole - 150A - 600VAC - 500VDC - 10/14/18 kA Interrupt - Molded Case - Copper/Aluminum Line and Load Lug.