OT400U04
ABB
Disconnect Switch - Front Operated - Non-Fused - 4 Pole - 400A - 600VAC - UL98 - Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +