- 3484-1000-BULK
3484-1000-BULK
3M Interconnect Solutions
Res Thick Film 1210 137 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Automotive T/R
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description