- 3365A/10-100
3365A/10-100
3M Interconnect Solutions
Res Thick Film 0805 360 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Molded SMD Automotive T/R
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description