SMC10V10-251A2020-MTA
Piher-Amphenol
10mm Cermet - Potentiometer - - 250 ohms ± 20% - Linear - 4mm Dia Shaft - Assembled Nut & Washer
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +