PTC10MV10-104A2020
Piher-Amphenol
10mm Cermet - Through Hole - Potentiometer - Vertical Adjust - 100K Ohm - Logarithmic Taper - 0.33W - 20% Bulk -40° to +90°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +