PT15NV15-103A2020-I
Piher-Amphenol
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 10K Ohm ±20% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk - brass leads ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 10K Ohm ±20% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk - brass leads - non-flammable material