PT15NV15-103A2020-E-S
Piher-Amphenol
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 10K Ohm ±20% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk Long Life
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +