PT15LV18-253A2020-S
Piher-Amphenol
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 25k Ohm ±20% - 0.25W - Linear Analog Vertical Adjust - Through Hole - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +