PT15LV15-101A1010
Piher-Amphenol
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 100 Ohm ±10% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk - brass lead ...
Description +
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 100 Ohm ±10% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk - brass leads