PT15LV02-253A2020-S
Piher-Amphenol
15mm Rotary Potentiometer - Carbon - 25K Ohm ±20% - 0.25W - Linear Taper - Vertical Adjust - Through Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +