PT10MV11-224A2020-E-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Vertical Adjust - 220K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk - long life
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +