PT10MV10-503A2020-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Vertical Adjust - 50K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +