PT10MV10-252A2020
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Vertical Adjust - 2,5K Ohm - Linear Taper - 0.15W - 20% Bulk - brass leads
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +