PT10MH02-225A3030
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 2,5M Ohm - Linear Taper - 0.15W - 30% Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +