PT10MH01-501A2020-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 500 Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +