PT10MH01-201A2020
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 200 Ohm - Linear Taper - 0.15W - 20% Bulk - brass leads
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +