PT10MH01-104A2020-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 100k Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +