PT10MH01-104A2020-E-PM-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 100K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk - long life
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +