PT10LV10-104A2020-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon - Through Hole - Potentiometer - Vertical Adjust - 100k Ohm - Linear Taper - 0.15W - 20% Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +