PT10LV05-103A2020-PF-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Vertical Adjust - 10 K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk - wiper at final posi ...
Description +
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Vertical Adjust - 10 K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk - wiper at final position