PT10LH01-223A2020-S
Piher-Amphenol
10mm Carbon Potentiometer - Through Hole - Horizontal Adjust - 22 K Ohm ±20% - Linear Taper - 0.15W - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +