PS6KV50-104A3030-PM
Piher-Amphenol
6mm Trimmer Potentiometer - Carbon - 100 K Ohms 30% - 0.1W - Linear Analog Vertical Adjust - SMD Reel -40°C to +85°C Wiper at ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
6mm Trimmer Potentiometer - Carbon - 100 K Ohms 30% - 0.1W - Linear Analog Vertical Adjust - SMD Reel -40°C to +85°C Wiper at half position