PS10KV50-103A3030
Piher-Amphenol
10mm Rotary Potentiometer - Carbon - 10K Ohm ±30% - 0.33W - Linear Taper - Vertical Adjust - SMD Reel -40 to 90°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +