N15TV-103A3030
Piher-Amphenol
15mm endless potentiometric rotary sensor 10K Ohm ±30% - 0.15W - Analog Vertical Adjust - Through Hole - Bulk -40 to 120°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +