PTRH-1C-24SF-OT5-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +