PTRH-1C-110SF-1-X-0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +