PTRH-1C-110S-1-X-1.1G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 110VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Description +