PTRH-1B-110SFT-1-X-1.1G
Picker Components
Power Relay - 1FormB - SPST/NC - 20A - Coil: 110VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +