PTRH-1A-9CT-1-X-1.1G
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 9VDC@1.1W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
Description +