PTRH-1A-48F-1-X-0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 48VDC@0.6W - Open Frame - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +