PTRH-1A-24SFT-T3-X67AG
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 24VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +