PTRH-1A-110ST-OT2-XG
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class B - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +