- PTRH-1A-110SFT-T3-X67A
PTRH-1A-110SFT-T3-X67A
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.6W - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description