PTRH-1A-110SF-OT4-X0.6
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 30A - Coil: 110VDC@0.6W - Sealed NOT Washable - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +