PTRD-1C-15S-1-XH-0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 15VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description +