- PTRD-1A-24ST-T2-X-0.6G
PTRD-1A-24ST-T2-X-0.6G
Picker Components
Power Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 24VDC@0.6W - Gold Plated Contacts - Sealed - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
Description