PC792E-1A-C1-24S1-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 50A - Coil: 24VDC@1.6W - Internal Resistor - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +