PC792B-1C-P-6C1.9-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 6VDC@1.9W - Dust Cover - PCB Pins
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +