PC792B-1C-C2-12C1.9-R-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 12VDC@1.9W - Internal Resistor - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connects
Description +